EVERY WISH COMES TRUE

Müşterilikten Krallığa

Koleksiyonunuzun üretimi konusunda uzman bir ortak mı arıyorsunuz? O halde bize gelin. İster Kadın, Erkek,Çocuk elbisesi veya örme, Basic, Casual veya Spor ürünleri talep etmiş olun- Hiç fark etmez, her talebe uygun bir çözümümüz vardır. Elbette bu çözüm kusursuz Salto kalitesinde sağlanır ve üç aşamalı kalite kontrol anlayışımız bunu garanti eder.

İstanbul ve Anadolu'daki seçkin ve yetkin tedarikçilerimiz sayesinde, hızlı üretim olanaklarını ve kısa yükleme süreçlerini garanti edebiliyoruz. Ek teslimatlar dört ila beş hafta, yeni teslimatlar altı ile yedi hafta içerisinde olanaklıdır. Gönderim şekli, müşterinin talebine göre, Hava, Gemi, Kara veya Demiryolları vasıtasıyla gerçekleştirilir. Elbette, işin gerçekleştirilmesine ilişkin tüm süreçler tarafımızdan karşılanmaktadır. Üretimde olduğu gibi ödeme seçeneklerinde de esneklik sağlıyoruz.


Müşterilerimize giyim ürünlerine ek olarak, havlu, çarşaf ve sabahlık gibi ürünlerini de sunuyoruz. Ayrıca, ürün yelpazemiz çerçevesinde, çorap, örme külotlu çorap, triko ve yünlü ürünleri ayrıca plastik, kırtasiye malzemeleri, sıvı temizlik maddeleri, kağıt ve oda spreyi gibi gıda dışı ürünleri de sunuyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalan müşteriler arasında Authentic Style, Kik, T€di, Woolworth und Wibra bulunmaktadır.

TESLİMATLAR

Yeni Teslimatlar 6-7 Hafta
Ek Teslimatlar 4-5 Hafta

ÜRÜNLER

DOB, HAKA, KIKO
• Dokuma ve örme ürünler,
• Giysi boyama, her türlü yıkama işlemi,
• Klasik Giyim, Basic, Casual, Spor ürünler,
• Çoraplar
• Bluz ve gömlekler